Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Істина Деякі роздуми
Деякі роздуми
Земля і влада... PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Четвер, 31 травня 2018 11:35
 

Ключ до перемоги...


За попередніми розрахунками НАН України [Рентні відносини в системі модернізації національного господарства / НАН України, Рада по вивченню продукт. сил України ; ред. Б.М. Данилишин. – К: [б.в.], 2007. – 518 с.], реальна вартість природного капіталу держави – основного національного багатства України досягає 320-380 трлн. дол. США, з них приблизно 83-88% – приходиться на природно-ресурсні багатства, що в грошовому еквіваленті доступних (лише 90 трлн. дол. – четверта частина від 360 трлн. дол.) багатств на кожного громадянина припадає близько по 2 млн. доларів (90 трлн. дол. поділено на 45- 43 млн. громадян).
Однак, громадяни України (український народ), – не відчувають і не відчуватимуть реальної вигоди від свого основного національного капіталу – доти, – допоки діятиме в суспільстві та й – у владних структурах гібридний  принцип: «розподіляй і володарюй».

Для цього створюються численні партії, рухи... Нав’язується неправдива інформація, недовіра до всіх – і до всього українського, – до власної держави, її конституції … Втовкмачується у голови малосвідомих і малоосвічених людей (нажаль, їх поки-що – більшість), що, начебто, кожен має мати «свою думку» – про все і до всього, особливо – до проукраїнського… Підтримується брехня, нетерпимість, цькування – і т. д., і т. п… 

Основний ключ до розв’язання цієї проблеми знаходиться у формулі: «У кого земля - у того влада!», – оскільки цього вимагає Конституція України, відповідно до якої – і «земля», і «влада» – належать народу…
Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.
Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.

Повноцінна інституалізація цих конституційних норм (ст. 5, 13), також дозволяє Україні відбутися – унітарною, суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, в якій забезпечуються права і свободи всіх громадян та гідні умови їхньої життєдіяльності.

Натомість, в Україні майже все робиться, щоб ці два найсакральніших права (на «землю» і на «владу») діяли б як мимобіжні чинники і ніколи не могли б належати народу України. Як наслідок, переважна більшість українців під «землею» дотепер, здебільшого, розуміють: «поле» , «ґрунт»… і впевнені, що це право належить – лише «селянам», а «влада», немовби «поправу», має належати – лише «вибраній еліті». Нажаль, так само думають майже всі ті, – хто «намірився» балотуватись на посаду Президента України чи Народного депутата України… (Із цих причин обминають проблему «ЗЕМЛІ» – через клеймо: «ринку землі»…)

Той кандидат, – котрий сам зрозуміє сутність беззаперечної користі від негайної імплементації в економіку України загальнонаціонального земельного капіталу і від практичної реалізації цього «КЛЮЧОВОГО  ТАНДЕМУ»,  зможе «відкрити очі» критичній масі виборців (громадян), вказуючи на реальні шляхи і механізми розв’язання цієї проблеми, та – переможе – йому народ (виборці) довірить «владарювати» від його імені.


Автор ідеї, сутності, шляхів і механізмів розв’язання окресленої проблеми – Олександер Ковалів 

Сайт:  www.kovaliv.kiev.ua   Контактні телефони: – 050 - 935-05-71 ;  068 – 710-97-02 

Останнє оновлення на Четвер, 31 травня 2018 14:18
 
Турбота про долю землі… PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Четвер, 30 березня 2017 17:00

 

Про це вже написано багато…

 

Сьогодні мені зателефонував фермер із Вишневого  Київської області, турбуючись про законопроект щодо ринку (обігу) землі, думаючи, що я є членом робочої групи із його підготовки… Згадав окремих політиків…  Був на багатьох дуже сердитий…

Я його заспокоїв… Доповів, що мої ідеї та конкретні пропозиції стосовно виходу України із цієї «халепи» обґрунтовано в науковій монографії Звершення земельної реформи в Україні: нова парадигма, яку нещодавно подарував, також, керівнику однієї із партій…

При цьому нагадав, що 22 квітня, як і кожного року, відзначатимемо – Міжнародний день Землі, який фермери-землероби вважають своїм.

Зауважимо, що "дехто", особливо з політиканів, в черговий раз буде публічно роздавати лозунги-обіцянки майбутнім виборцям, начебто, про піклування за долю українських чорноземів, про недопущення їх продажу, – особливо олігархам та іноземцям, про збереження основного національного багатства, про класні проекти законів як першочергові кроки, – про, начебто, першість в оцінках стану на селі та пройденого впродовж 25 – ти років,  і – про першість в «класних» пропозиціях тощо…

А, я собі гадаю… Якщо чесний «трибун», – то мав би посилатися на моє авторство в надрукованих статтях, - хоча б у загальнонаціональних виданнях, які лягли в основу написання монографії, а також розміщені на моєму сайті (вже скоро десять років)… Читають і перечитують…Але,  – де ж Ви бачили чесних політиків… Так само, як жоден (майже кожний) сьогоднішній «академік» не скаже, що хтось – інший є мудрішим – від нього самого…

Вам, також відкрию секрет. У четвер 23 березня 2017 року, я вперше офіційно розпочав презентацію монографії в стінах рідного Інституту агроекології і природокористування НААН, де сказав, що мою книжку доцільно починати читати, - з заду наперед…,

В додатках я помістив повний текст трьох статей (1997, 2001 і 2011), Сертифікат про стажування у Швеції 1994 року та закінчив книжку - Свідоцтвом про державну реєстрацію прав автора (Ковалів Олександер Іванович) на твір (дата реєстрації - 18.04.2000 р.).

До-речі, у 2011році стаття в газеті «День» була надрукована в четвер 21 квітня – переддень Міжнародного дня Землі і стосувалася законопроекту «Про ринок землі», який тоді розробило Держземагентство України.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 квітня 2017 20:11
 
Як би ви вчились, - так як треба... PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
П'ятниця, 03 березня 2017 16:35

 

Звершення земельної реформи: нова парадигма

Міністр аграрної політики та продовольства України, – за наслідками участі в роботі 27-го з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України, – щодо земельної реформи (розуміється щодо ринку земель сільськогосподарського призначення) повідомив, зокрема: «Фермери до кінця не розуміють, які новації пропонуються. Відсутність цієї інформації та побоювання, що продаж буде здійснюватися іноземцями, збурює людей і відволікає від конструктиву. А конструктив такий . Наразі ми маємо дві чіткі тези: можливість купляти пайову землю має бути тільки для українських громадян і тільки для фізичних осіб. Обсяг володіння повинен бути обмежений, а ціна – не нижче за нормативно-правову оцінку. Такі основні запобіжники. Інші основоположні тези не будуть підтримані мною на даному етапі реформ».

Останнє оновлення на Четвер, 05 жовтня 2017 08:21
Детальніше...
 
ЗВЕРШЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Неділя, 18 грудня 2016 11:49

Рецепт виходу із кризи - криється тут ...

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук КОВАЛІВА ОЛЕКСАНДЕРА ІВАНОВИЧА «ІНСТИТУЦІОНАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗВЕРШЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ»

Останнє оновлення на Вівторок, 25 квітня 2017 20:12
 
Привітання PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Понеділок, 18 січня 2016 08:16

Колеги вітають.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 18 січня 2016 08:19
 
«ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 9
© 2020 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!