Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Мої Українці Ігор Каганець - істинний арієць
Ігор Каганець - істинний арієць PDF Друкувати Електронна адреса
Родина - Мої Українці
Написав Oleksander Kovaliv   
Неділя, 20 червня 2010 17:14

 

Радіймо, арії !      

НАРОДНИЙ ОГЛЯДАЧ

 
Ми одіж вдягаєм нову, як стара перетліла,
І дух із старого в нове поселяється тіло.

 

Тому, що посіємо сьогодні, те й пожнемо в наступних втіленнях: залишимо після себе здорових дітей – народимося в здорових тілах; залишимо чисту природу – народимося в земному раю, а не на смітнику; залишимо після себе культуру – народимося в світлі й знатимемо, хто ми, звідки прийшли і куди йдемо.

 

Арії перебувають у «просторі волі» або, тимчасово, у «просторі пригод». Нагадаємо, що наш світ має чотири простори: «страждань» (найнижчий), «боротьби», «пригод», «волі» (найвищий) – див. Мамай на драконі . У просторі волі панують душевний спокій і любов, оптимізм і безстрашність, впевненість у власних силах і здатність йти в лобову атаку. Ознакою утвердження в цьому просторі є наявність достатньої кількості вільного часу. Людина волі перестає хвилюватися і метушитися, бо знає: часу в неї стільки, скільки потрібно, – не більше й не менше.

Українська Національна Громада — це мережа цікавих і суспільно-корисних стратегічних проектів.

Арії переконані, що наш світ створений добрим Богом-Творцем, і цей світ є ідеальним для навчання і розвитку людини. Всі труднощі, перешкоди і хвороби, що зустрічаються на нашому шляху, є лише індикаторами, які вказують нам на наші помилкові уявлення та дії. Всі правильні, природні дії людини приносять їй лише радість, розвиток і нові можливості.

ОКРЕМІ ШТРИХ СПОСОБУ ЖИТТЯ:

Арії намагаються все робити так, щоб збільшувати особисту і колективну силу. Думки, слова, емоції, фізичні вправи, харчування, знайомства набувають вищого сенсу лише тоді, коли роблять нас сильнішими. Водночас поступово, але дедалі тотальніше відкидається все, що нас послаблює – лихослів’я, депресивне мислення, страх перед майбутнім, тютюнопаління, алкоголь (включаючи пиво та інші слабоалкогольні напої), продукти з хімічними добавками, їжа швидкого харчування, медикаменти, нецікава робота, пусті знайомства, зомбуючі ЗМІ (передусім телевізор), безцільне дозвілля.

Арії переконані, що світ буде таким, яким вони захочуть. Перетворення світу починається з оновлення себе, гармонізації родинних стосунків, освячення навколишнього життєвого простору. Для цього арії застосовують наймогутніший інструмент перетворення себе і світу – технологію самозцілення «Живе Слово». Основана на ній практика самовідновлення є сучасним продовженням Примордіальної (первинної) традиції Білої раси — духовно-інтелектуального потоку, що надає силу і життєспроможність білій людині вже протягом щонайменше 25–30 тисячоліть.

Арії відкидають лицемірство цього світу з його брехнею, «політкоректністю», «толерастією» та іншими блудом. Вони все називають своїми іменами, виконуючи настанову найвидатнішого арія — Ісуса Хреста: «Хай буде ваше слово: так — так; ні — ні. А що більше цього, те від лихого». Все протиприродне, все, що протидіє еволюційному розвитку людини і противиться задумам Творця, є проявом його противника (арамейською мовою – «сатани»), тобто є сатанізмом. Мотором еволюційного вдосконалення Всесвіту є змагальність («боротьба за існування»), в якій перемагають найсильніші, отже – найдосконаліші. Воля Творця в тому, щоб ми були сильними...

 


 

Останнє оновлення на Неділя, 20 червня 2010 17:54
 
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!