Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Істина Спогади
Спогади
Правда починає торжествувати... PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Спогади
Написав Oleksander Kovaliv   
Середа, 17 вересня 2014 09:17

 

Хто і що реформує...

Із самого початку становлення Української державності я вважав і вважаю, що Міністерство сільського господарства (тепер Мінагрополітики) не мало ні прав, ні можливості опікуватися землями всіх категорій, тим паче - геодезією, картографією і кадастром (включаючи державну реєстрацію земельних ділянок) на всій території держави.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 лютого 2021 13:01
Детальніше...
 
Новому Міністру - треба знати... PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Спогади
Написав Oleksander Kovaliv   
Середа, 12 березня 2014 09:05

 

Сказане - безслідно не зникає...

 

В газеті «День» за 7 березня 2014 року Микола КАЛІНЧИК, доктор економічних наук виклав на папері думки про проблеми і механізми взаємовідносин, за яких товаровиробники розлучаються зі своєю продукцією за символічною ціною.

Я також вважав і вважаю - двох головних учасників, які мають розв’язати наявні проблеми, - це: «громадяни України – споживачі - інвестори - виборці...» і «працюючі товаровиробники – селяни…», що діятимуть в полі відповідної державної регуляторної політики… 

Про таку стратегію розвитку аграрного сектору в Україні, йшла мова 4 листопада 2013 року в прямому ефірі впродовж години на радіо «ЕРА» FM - в програмі: "На слуху". Мій виступ записувався також на телекамери.

Перша частина тепле-радіоефіру транслювалась вечором (23.25) того ж дня на телевізійному каналі «Ера» (Перший національний) …  "НА СЛУХУ"    

 

Про це я повідомляв раніше  «НА СЛУХУ» . …

 

 

Останнє оновлення на Середа, 12 березня 2014 09:21
 
Для чого переливати... PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Спогади
Написав Oleksander Kovaliv   
Четвер, 02 січня 2014 22:19

 

Починайте кожний із себе...

Нещодавно зайшла мова про кандидатів в депутати на майбутніх виборах... Я сказав, що вважаю: "Народні депутати мають бути дійсно - народними, а місцеві - реально місцевими", бо старався  бути таким же, - свого часу... Для чого ще раз пережовувати... Заходьте на мій сайт і читайте: 

Як українцям обрати істинних слуг народу ?

Перемагає той, хто бореться.

Останнє оновлення на Середа, 15 січня 2014 23:34
 
115-рроків НУБіП України PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Спогади
Написав Oleksander Kovaliv   
Субота, 07 грудня 2013 11:52

БІОБЕЗПЕКА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА


5-7 листопада 2013 року в м. Києві відбулася Міжнародна наукова Конференція «БІОРЕСУРСИ ПЛАНЕТИ ТА БІОБЕЗПЕКА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» (“Earth Bioresearches and Environmental Biosafety: Challenges and Opportunities”), присвячена 115-річчю НУБіП України та 15-річчю GCHERA, в якій я взяв участь.
Виступив на секційному засіданні (СЕКЦІЯ 10. ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ, ЕКОЛОГІЯ, ПРАВО) на тему:  «Ключ до успіху в звершенні земельної реформи в Україні криється в питаннях землі та її природних ресурсів». Заздалегідь подав до друку англомовну статтю: «THE WAYS COMPLETION OF LAND REFORM IN UKRAINE»

В конференції також брали участь представники Державного університету із землеустрою Російської Федерації (м. Москва), який виклав інформацію на своєму сайті.  http://www.guz.ru/16.phtml?id=613
Останнє оновлення на Субота, 07 грудня 2013 12:04
 
Знайшов справжніх колег в Мінську… PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Спогади
Написав Oleksander Kovaliv   
Неділя, 29 вересня 2013 21:44

Не все так погано у нашому домі…

З 17 – 19 вересня 2013 прийняв участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Структура і морфогенез ґрунтового покриву в умовах антропогенного впливу», присвяченої 80-річчю кафедри ґрунтознавства Білоруського державного університету. Зроблено нечитану доповідь «Науково-обґрунтовані шляхи подальшого реформування земельних відносин в Україні» на пленарному засіданні, яку опубліковано в матеріалах конференції і, яка викликала відповідне авторитетне ставлення ...

В конференції також брали участь представники Державного університету із землеустрою Російської Федерації (м. Москва), який виклав інформацію на своєму сайті. http://www.guz.ru/16.phtml?id=614

 

Пропоную тези в оригіналі:

Останнє оновлення на Субота, 07 грудня 2013 12:02
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 13
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!