Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Істина Деякі роздуми
Деякі роздуми
І день іде, і ніч іде... PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Понеділок, 29 листопада 2010 21:50

І, голову схопивши в руки...

  

   Скоро знову настане 3 грудня — чергова річниця для земельних реформаторів...
   Чи щось знадобилось з написаного в "Урядовому кур'єрі" рік тому?.. 
3 грудня 2009 - 10 років відомому Указу

  

 

           5 листопада 1860 рік  —  з того часу минуло вже 170 років, як  ПРОРОК сказав:

           

                 І день іде, і ніч іде.
                 І, голову схопивши в руки,
                 Дивуєшся, чому не йде
                 Апостол правди і науки?

 

 

                                                         Наш Пророк - Тарас Шевченко

 

Останнє оновлення на Понеділок, 29 листопада 2010 22:29
 
Державні мужі наробили помилок і завдали шкоди... PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Неділя, 24 жовтня 2010 10:20

Тому помилки земельної реформи повинна виправити держава.

18 жовтня 2010 року мене запросили до прямого ефіру на радіо ЕРА FM.

В приміщенні вже був, шанований мною, Микола Калюжний.

Цитатою дня стали мої слова стосовно власників земельних паїв, які не бажають чи не можуть самостійно використовувати землю: «Держава повинна виправити помилки і викупити в селян землю, бо її не можна просто забрати чи конфіскувати, якщо її подарували раніше. Якщо б ми сьогодні викупили її в селян, то селяни б не під 3% поставили свої кошти в комерційні банки, а під 5-10%, і мали б вигоду. З іншого боку держава, здаючи землю в оренду на 49 років, мала б гарантовані прибутки до бюджету, бо це є національне багатство, і ліпше тримати в національній коморі землю, яка росте в ціні з кожним роком, ніж якісь чужі гроші, наприклад, долари...“ Микола КАЛЮЖНИЙ, голова ради асоціації «Земельна спілка України» та Олександер КОВАЛІВ, фахівець в галузі сільськогосподарських відносин, кандидат економічних наук, про плани зняття мораторія на продаж землі

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 грудня 2010 22:59
 
Так не пропонує жодна політична сила... PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Неділя, 20 червня 2010 09:57

 !8 березня 2013 року за ініціативи голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України Григорія Калетніка, якого нещодавно було обрано академіком НААН України, відбулася серйозна розмова за участь майже всіх провідних вчених (переважно академіків) -творців реформ впродовж всіх років незалежності (і до того...) стосовно стану і перспективи реформування земельних відносин в Україні.

Оскільки центральне місце зайняло твердження про відсутність до цього часу ІДЕЇ та МЕТИ розвитку земельної та аграрної реформ в Україні, вважаю доречним повторно запросити ВАС, шановні українці до раніше (вже повторно) виставленої статті - ще (неділя, 20 червня 2010 09:57) майже два роки тому, і повторно - після Парламентських слуханнях в 2011 році щодо ринку земель... Там йшлося:

Приємно було читати і слухати, в тому числі на Комітетських та Парламентських слуханнях в 2011 році щодо ринку земель, - як багато вчених, практиків і політиків дружньо заговорили про першочергове право держави у разі відчуження безоплатно набутих у власність земель, незалежно від того хто ними фактично користується чи володіє, про необхідність створення спеціальної державної (національної) установи та багато іншого, про що мною вже давно висвітлювалось в пресі, зокрема в газеті центральних органів виконавчої влади «Урядовий кур’єр». Про це багато також сказано на даному сайті... Зокрема,  Подальша внутрішня політика в Україні на новій рентній основіЗасади національної політики Сподівався на порядність таких активістів (за винятком Агросоюзу), котрі будуть посилатись на авторство, бо живу під гаслом: “ЩО ЗНАЙШОВ – ТЕ ВАШЕ.., ЩО ЗГУБИВ – МОЄ !..”... Однак - "кишка затонка" - і продовжують робити кроки не втому напрямку... Наприклад, створили пародію - Земельний банк...         А я продовжую повторювати...

 

   КЛЮЧ УСПІХУ - В НАЦІОНАЛЬНІЙ КОМОРІ

Ключ до розв’язання наявних проблем і не узгоджень, в тому числі  в сільській місцевості та в аграрному секторі економіки криється в питаннях землі та її природних ресурсів - основне національне багатство.

Останнє оновлення на Неділя, 12 травня 2013 12:49
Детальніше...
 
Учасники вільного ринку землі. PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Понеділок, 24 травня 2010 06:56


Хто і що має продавати чи купувати ?

 Якщо оцінити потенційних продавців розпайованих земель, то це всі власники земельних паїв, з яких майже дві третини пенсійного і перед пенсійного віку і самостійно використовувати земельні кусочки не можуть та й не хочуть.

Останнє оновлення на Субота, 22 січня 2011 20:04
Детальніше...
 
Я - не один !.. PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Неділя, 16 травня 2010 11:40

 

Пробудження почальсь в наукових колах...

 

Останнім часом дуже багато захищено дисертацій, в тому числі докторських, пов'язаних із земельними та аграрними реформами. Всі монографії і книжки - не перечитати...

Цими днями я мав честь трішки зануритись в наукові праці "з цікавими хмарами" знайомих мені людей... Коли стукають, - відчиняйте !..

Після прочитаного - можу стверджувати, що лиш тепер почався справжній процес пробудження і відкриття очей на реальний стан справ “недолугого реформування” - не лише в окремого практика чи вченого, але - в цілих груп науковців, зокрема Інституту проблем національної безпеки РНБО України.

Останнє оновлення на Неділя, 16 травня 2010 14:17
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 11
© 2022 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!