Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Мої однодумці Чи вірно мислить Ігор Каганець ?
Чи вірно мислить Ігор Каганець ? PDF Друкувати Електронна адреса
Родина - Мої однодумці
Написав Oleksander Kovaliv   
Четвер, 22 січня 2009 15:47

Україна - хата без господаря

Так прокоментував "Високому Валу" у вересні 2008 року останні події в українській політиці Ігор Каганець, головний редактор журналу нової еліти «Перехід-IV».

 

По-перше, держава не має сформульованої мети, відповідно відсутні критерії ефективності управлінського апарату.

По-друге, в ній немає жодного реально відповідального керівника, тобто такого, що відповідає за свої рішення власними майном і свободою. Більше того, зарплата Президента, нардепів, міністрів не залежить від результатів їхнього управління.

По-третє, влада в Україні повністю безконтрольна і безкарна. Адже всі передбачені Конституцією контролюючі органи — Рахункова палата, Прокуратура, Верховний Суд, Конституційний Суд, Уповноважений Верховної Ради з прав людини — недієздатні. Вони призначаються Президентом і Верховною Радою. Тобто тими, кого вони повинні контролювати.

Отже, Україна не має відповідального господаря. Владна верхівка остаточно продемонструвала свою управлінську неспроможність.

На думку Ігоря Каганця, криза це завжди можливість позитивних змін. Нинішня криза спонукає українців здійснити переоцінку вартостей і створити державу своєї мрії, здійснити Перехід до цивілізації вищого рівня — з досконалішим світоглядом, раціональною соціальною організацією і передовими технологіями.

“Хаос — це ідеальний матеріал для справжніх будівничих. Нинішній хаос дозволяє українцям здійснити Перехід до нового суспільно-політичного ладу.” – сказав він.

Відповідно вихід з кризи пан Каганець вбачає у появі господаря через “активізацію” українського етносу:

“Господарем української землі є український етнос, який несе головну відповідальність за все, що тут відбувається. Досі українці мали ілюзію, що ця держава є українською. Хоча в Конституції виразно записано, що вона представляє інтереси «громадян України всіх національностей», тобто ця держава є мультинаціональним і мультикультурним утворенням. При цьому український етнос найменш організований в порівнянні з іншими етносами України — бо досі він помилково вважав, що ця держава представляє передусім його інтереси.”

Досі етнос, на який покладена головна відповідальність за наведення ладу в Україні, перебував у стані пасивності.

“Вихід очевидний — створення українським етносом власної політичної структури, яка б представляла його інтереси та інтереси Української землі в цій мультинаціональній державі.” – зазначив І.Каганець.

Він досить оптимістично дивиться у майбутнє:

“Криза закінчиться тим, що розсіється туман ілюзій і вигляне українське Сонце. Всесвітнє українство створить глобальну державу-корпорацію, що відповідатиме українській традиції і викликам сучасності — Третій Гетьманат. Український етнос візьме на себе відповідальність за лад на своїй землі, стане її дбайливим, люблячим господарем — і це буде благом для громадян України всіх національностей. Хай Буде!”

Останнє оновлення на Неділя, 19 липня 2009 12:46
 
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!