Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Нац. Комора Володар Національної Комори
Володар Національної Комори PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Oleksander Kovaliv   
Середа, 07 січня 2009 18:46

Громадяни України як співвласники землі та її природних ресурсів - Основного національного багатства України - є (мають бути і будуть) повноправними Володарями своєї Національної КОМОРИ

 

Відповідно до Конституції України лише земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу і являються основним національним багатством, що перебувають під особливою охороною держави.

Через відсутність відповідної державної регуляторної політики, в тому числі щодо внутрішньої і зовнішньої діяльності, в Україні відбувалося й відбувається неадекватне і неузгоджене одержання чи втрата доходів від землі та її природних ресурсів, особливо, в частині національного багатства. Розміри плати за використання землі та її природних ресурсів також не встановлені відповідно до їх реальної цінності. “Нові власники” часто споживають ресурси за безцінь.

Не втілився основний лозунг, під яким проходила “так звана земельна реформа” — “Земля має належати тим, хто її обробляє”.

Адже в Україні земельні відносини та природокористування, на жаль, не розглядалися і не розглядаються насамперед в національних інтересах, багатогранно і комплексно (в правовому, економічному, екологічному, соціальному та моральному планах), з конкретизацією особливостей і властивостей тієї чи іншої території та цільового використання кожного квадратного і кубічного метра української землі.

Тому розв’язання проблем щодо землі та її природних ресурсів має бути загальнонаціональним завданням, а не просто відомчим чи територіальним. При цьому доцільно наголосити на тому, що, володіючи, користуючись і розпоряджаючись землею, одночасно здійснює природокористування. Ці відносини нерозривно пов’язані між собою та з територією України і мають слугувати насамперед інтересам громадян України (національним інтересам), а не лише окремим кланам, які, на жаль, забувають про те, що основна ціль будь-якої діяльності є одержання прибутків не лише на їх користь.

В нашій ситуації, - головне слово за громадянами України - повноправними Володарями своєї Національної КОМОРИ.

Останнє оновлення на Неділя, 19 липня 2009 12:37
 
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!