Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Про сайт
PDF Друкувати Електронна адреса

          ІДУ ДО ВАС – ІДУ ДО СПОВІДІ...

         “ЩО ЗНАЙШОВ – ТЕ ВАШЕ.., ЩО ЗГУБИВ – МОЄ !..”

        “ЩО ВІДКРИЮТЬ ДОБРІ - НЕ ЗАКРИТИ ЗЛИМ !..”

 

Дай мені у думку динаміту,
Дай мені любові, дай добра,
Гуркочи у долю мою, світе,
Хвилями прадавнього Дніпра.
Не шкодуй добра мені, людині,
Щастя не жалій моїм літам -
Все одно ті скарби по краплині
Я тобі закохано віддам.
                                 Василь СИМОНЕНКО
 

  Мої бачення, розуміння і професійна діяльність в галузі земельних відносин та природокористуванні впродовж всіх років мого свідомого життя утверджувались і базувались, перш за все, на комплексному світогляді, виходячи з національних інтересів.

  Переважна більшість моїх прогнозів, пропозицій та результатів моєї скромної праці справджувалась і втілювалась в життя (окремі з них - через певну кількість років) не залежно ким і за яких обставин.

Не хочу доходити до ВАС через чужу призму та чужими руками...

чужими руками добре жар загрібати

Тож приймайте мене таким яким я є, і дуже мене не картайте, бо буду Вам снитися...

Сподіваюсь на щиру співпрацю та відверту розмову.

З повагою,  Олександер Ковалів

 

Моя біографічна довідка

Досягнувши більш зрілого віку (60) на посаді директора Департаменту розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики України (стаж державної служби – 31 рік). - як вченого, котрий також впродовж державної служби постійно старався реалізувати задуми на науковій основі, - кандидата економічних наук і заслуженого працівника сільського господарства України та професійного експерта-дорадника, в лютому 2011 мене запросили на роботу в Інститут агроекології та економіки природокористування (тепер Інститут агроекології і природокористування) Національної академії аграрних наук України на посаду завідувача відділу і для можливої реалізації задумів, написання та захисту докторської дисертації.

На ІІІ-му з’їзді Всеукраїнської громадської організації «Асоціація агроекологів України» 7 червня 2011 обрано першим Віце-президентом Асоціації. За рекомендацією Президії Українського товариства охорони природи 1 серпня 2011 мене обрано головою Всеукраїнської секції охорони і раціонального використання земель України. Пізніше Вчена рада Інституту агроекології і природокористування НААН одноголосно присвоїла звання «Почесного доктора Інституту агроекології і природокористування НААН».

Рішенням атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25 січня 2013 року мені присвоєно вчене звання старшого співробітника із спеціальності: економіка та управління національним господарством. Весною 2016 видав наукову монографію "Звершення земельної реформи в Україні: нова парадигма", а в грудні 2016 року успішно захистив дисертацію за спеціальністю "Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища" і здобув науковий ступень доктора економічних наук (підстава - рішення атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 28 лютого 2017 року).

Стараюсь не роби - ТИ... А починаю із себе: - живу, працюю і творю на благо рідної УКРАЇНИ... 

Народився 15.01.1951 в місті Городенка Івано-Франківської обл. в багатодітній українській сім’ї. Капітан запасу.

Працював:

1967 - 1967 – робітник Городенківської райзаготконтори.

1968 - 1969 – художник Городенківського районного кінотеатру.

1969 - 1974 – студент землевпорядного факультету Львівського сільськогосподарського інституту.

1974-1977 - інженер-землевпорядник Івано-Франківського філіалу інституту “Укрземпроект”.

1977-1980 - головний інженер-землевпорядник Городенківського району.

1980-1992 – начальник відділу, управління земельних ресурсів та природокористування в Івано-Франківській області.

1992-1993 - директор Івано-Франківського центру геодезії, кадастру та геоінформаційних систем.

1993-1994 - завідувач відділу регулювання земельних відносин та розвитку села Івано-Франківської обласної ради.

1994-2002 - депутат Івано-Франківської обласної ради. Працював головою постійної депутатської комісії земельних відносин і розвитку сільського господарства на професійній основі.

1997-2007 - голова Комітету земельних відносин Асоціації фермерів та приватних землевласників України (на громадських засадах), член ради АФЗУ.

В березні 2000 р. мене переведено до м. Києва на роботу в Міністерство аграрної політики України, де працював 11 років до досягнення пенсійного віку.

Першим в Україні розпочав земельні реформування, а також комплексні заходи з ґрунтоводоохорони (1985). В 1992 започаткував та приймав участь в реалізації (1995-1996) українсько-канадського пілотного проекту із створення земельно-реєстраційної та кадастрової системи. Розробив і пропоную комплексні шляхи і механізми, в тому числі таємні, з подальшого впровадження національної регуляторної політики щодо землі та її природних ресурсів - основного національного багатства України. Відкрив комплексні механізми одержання прибутків на новій рентній основі, як основну економіки природокористування.

Пройшов фахові стажування в Швеції (1994) та США (1997). У 2004 році закінчив Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України та в 2010 році в Національному університеті біоресурсів та природокористування України здобув кваліфікацію сільськогосподарського експерта-дорадника з питань врегулювання земельних і майнових відносин, землеустрою, та розвитку сільських територій.

Проводжу експертизу та готую висновки з усіх законопроектів із земельних питань. Аналізую стан та вношу пропозиції щодо подальшої стратегії та методології вирішення наявних проблем. Як експерт-консультант Аграрного союзу України продовжую надавати кваліфіковані роз’яснення та пропозиції на запити і звернення громадян, організаційно правову допомогу з питань врегулювання земельних та майнових відносин. Маючи великий досвід висококваліфікованої роботи у питаннях комплексного розвитку сільських територій, готую аналітичні й прогнозні матеріали.

За вагомий особистий внесок у забезпеченні реалізації державної політики у сфері земельних відносин, розвитку сільських територій та високий професіоналізм нагороджено державною нагородою «Заслужений працівник сільського господарства України» та Почесною грамотою КМУ. За високий професіоналізм, наукові здібності, багаторічну роботу в землевпорядних органах та в управлінні сільським господарством нагороджено трудовою відзнакою «Знак Пошани» Мінагрополітики України, нагрудним знаком «Почесний землевпорядник України» Держкомзем України, а також Срібним Почесним нагрудним знаком Державного університету із землеустрою Росії. За високу кваліфікацію і те, що Ковалів О. І. як державний службовець вніс вагомий внесок із забезпечення прав і свобод громадян при врегулюванні земельних та майнових відносин у процесі реформування аграрного сектора економіки України, надання конкретних пропозицій та активну участь в законотворчій діяльності, Верховна Рада України нагородила Почесною грамотою: «За особливі заслуги перед Українським народом». За активну і самовіддану багаторічну громадську діяльність нагороджено двічі Медаллю «Фермерська слава», «Почесна відзнака Аграрного союзу України», Почесною відзнакою «Заслужений захисник природи» Асоціації агроекологів України та ін.

Маю ряд публікацій, зокрема в газеті “Урядовий кур’єр”: від 02.03.1993; 26.12.1995; 02.11.1996; 08.02.1997; 18.10.2001; 08.08.2002; 07.10.2003; 11.03.2004; 15.12.2005, 30.01.2007; 03.12.2009; 14.01.2011; 23.03.2011; 08.07.2014; 26.03.2015; 07.09.217. Розробив проект “Основні засади комплексної національної регуляторної політики з реалізації конституційних вимог в Україні щодо землі та її природних ресурсів - основного національного багатства (акцент на землях сільськогосподарського призначення)”, який опубліковано в журналі “Земельне право" № 2/2006. А також ряд інших статей.

Із врахуванням численних наукових статей, видано наукову монографію "Ковалів О. І. Звершення земельної реформи в Україні: нова парадигма: монографія / Олександер Ковалів. – К.: ДІА, 2016. – 416 с.". У вересні 2017, я розпочав (із новою енергією) висвітлювати сутність нової парадигми - публічно, а саме:

·       «Урядовий кур'єр» за 7 вересня 2017року - «У кого земля - у того влада!»;

·       «Дзеркало тижня» за 23 вересня 2017.року - «Земельний диявол. Як зняти прокляття із земельної реформи»;

·       «Дзеркало тижня» за 28 жовтня 2017.року - «Із "земельною гранатою" в руці. Чи є рецепт виходу із земельної кризи?»;

·       «Дзеркало тижня» за 9 грудня 2017.року - «Сутність земельного капіталу. Земля та її природні ресурси — головний капітал української нації.»;

·       «Дзеркало тижня» за 3 лютого 2018.року - «Фермер спить, а земля родить. Чи нестиме "земельна" курка золоті яйця?».

 

 
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!