Істина -
Деякі роздуми
|
Написав Oleksander Kovaliv
|
Вівторок, 03 червня 2025 08:12 |
НЕПОРУШНЕ ПРАВО – НА ЗЕМЛЮ УКРАЇНИ…
З агарбники-терористи дозволяють собі протиправно (війною) захоплювати чужі землі (території) і навіть самоправно вносити в сою конституцію, проте наші органи державної влади ― чогось очікують…
Аксіомою є й те, що в основі доказової бази, в міжнародних судах також, має лежати достовірна інформація про приналежність єдиному власнику ― Українському народу землі та її природних ресурсів як природних об’єктів загальнонаціональної власності (в міжнародно визнаних кордонах 1991 року), що конституційно є основним національним багатством і головним капіталом нації. Для цього нам потрібно мати відповідний облік і реєстрацію таких конституційно декларованих об’єктів і відповідно суб’єктів такого права власності ― в спеціальній загальнонаціональній установі (НАЦІОНАЛЬНІЙ ЗЕМЕЛЬНІЙ КОМОРІ). Детальніше про непорушне право де-юре – на землю України розкрито, також в черговій науково-практичній статті «Економіко-правове проявлення декларованої власності Українського народу на основне національне багатство».
Теоретично і методологічно доведена необхідність дії «тут і зараз» через повноправне законотворення, яке базуватиметься на здобутих нами знаннях, вказує на те, що Президент України Володимир Зеленський як глава держави і гарант конституційного правопорядку та Голова Ради національної безпеки і оборони України зобов’язаний, не очікуючи закінчення війни, взяти під особистий контроль процес прискореного проявлення конституційного права — абсолютної власності Українського народу на землю та її природні ресурси, яка є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави, сприяючи невідкладній реалізації таких кроків: 1. Конституційний Суд України — якнайшвидше видає остаточне рішення (тлумачення) про сутність чинних земельних норм Основного Закону України (ст. 13 і 14) в системному зв’язку з іншими статтями Конституції, розгляд якого розпочато 19 грудня 2019 року. 2. Рада національної безпеки і оборони України, із врахуванням рішення КСУ, — першочергово розглядає і приймає рішення «Про загальнонаціональні засади конституційних норм щодо землі та її природних ресурсів як природних об’єктів права власності Українського народу — основного національного багатства України». 3. Верховна Рада України, на виконання і в розвиток таких рішень КСУ і РНБО, — невідкладно організовує підготовку відповідних законопроєктів (в пакеті) і першочергово розглядає та приймає їх як Закони України. Для цього має працювати відповідна фахова група на професійній основі, — за участю авторів, яка готуватиме пакетом остаточні варіанти (в розвиток прийнятих рішень КСУ і РНБО) всіх необхідних законопроєктів, а також (дана група) відповідально й системно супроводжуватиме їх — до остаточного прийняття Парламентом України і підписання їх Президентом України.
|
Останнє оновлення на Вівторок, 03 червня 2025 09:12 |