Персональна сторінка Коваліва Олександера Івановича
Головна Істина Деякі роздуми ВЕСЕЛІ БРАТИ ЧАСИ НАСТАЛИ…
ВЕСЕЛІ БРАТИ ЧАСИ НАСТАЛИ… PDF Друкувати Електронна адреса
Істина - Деякі роздуми
Написав Oleksander Kovaliv   
Неділя, 02 жовтня 2011 13:01

 Золото - замість Тата…, замість Мами - глуха стіна…

На мої численні конкретні пропозиції щодо продовження (виправлення помилок) земельної та аграрної реформ в Україні – глуха стіна… Хоч багато окремих фрагментів і механізмів вже признано і визнано (в т.ч. - списано...), але не в пропонованому контексті та не з позиції національним інтересам…

Зокрема:   «Дебет-кредит" земельних інтересів  Хто і як підготував землю до ринку?..   ДОРОЖНЯ КАРТА  Комплексний землеустрій та землевпорядкування

 

 

Нам очі ніжно закрили, губи медом змастили, душу кинули просто так…

 

За командою «з гори», щоб видати за всенародне волевиявлення українського селянства до прискорення пропонованого владою ринку родючих угідь, в усіх регіонах продовжується агітаційна робота чиновниками через сформовані спецгрупи…  Агітують за проведення немовби «чергового етапу земельної реформи», наслідком якої, начебто, буде створено передумови до сталого розвитку сільських територій, наведення порядку на ринку землі, ліквідація тіньових схем її продажу та зменшення корупції. Запевняють, що насамперед селянин-власник паю буде мати вигоду від прийняття законопроекту «Про ринок землі» і будуmь розвиватися сільські  населені пункти, адже встановлюються єдині чіткі вимоги на продаж землі… Для цього, начебто, гарантується право продати пай за ціно, вказаною селянином… При цьому роз’яснюється, що гектар ріллі буде коштувати в середньому 3-6 тис. грн., що у два рази нижче від нормативної оцінки…

Зауважу, що український селянин, не маючи «легких» грошей, не причетний ні до безпорядку на ринку землі, ані тіньових схем її продажу, ні до корупції в цій царині... Також, не маючи грошей громадянин – селянин не зможе придбати додатковий наділ…


ЧОМУ Ж Я ШУКАЮ ІНШУ СТЕЖКУ...


Згадаймо, що перший крок до задуманої прихватизації (на зразок ваучерезації) було зроблено шляхом розпаювання найродючіших чорноземів серед найбідніших українців із зруйнованих колгоспів під лозунгом: «Земля має належати тим - хто її обробляє…». Тепер, в ситуації безвиході селян, беззаперечно спрацьовує наступний механізм «добровільного» відчуження набутого паю. А в державних підприємствах - банкрутах, де штучно затягувалось паювання між таким ж самими селянами як і в КСП, будуть відчужувати землі громадянам України піл лозунгом: «Бюджету потрібні гроші та повернення боргів… » …    

Саме тому багаті громадяни України штурмують прийняття закону про ринок земель, за яким лише вони матимуть найбільше шансів вкласти свої гроші.

Бо, очевидним і всім зрозумілим, особливо в час фінансової світової кризи, є те, що найвигідніше вкладати «декларовані» гроші в нерухомість – в дешеву українську землю.

Всілякі розмови по начебто переважне право сусідів чи місцевих громад купити землі, - це просто байки… Адже землю зможуть купити лише ті в кого є гроші… Особливо, - по 2100 га на одного – це дуже великі гроші й не підсильні для громадян-селян, котрі хочуть, вміють і могли б працювати у власному господарстві…  

Щоб не було прозорої і чесної конкуренції між «грошовитими мішками світу цього», немов би в догоду національним інтересам, штурмується думка, що на першому етапі землю мають купувати тільки громадяни України. «Лазаренки також громадяни»...

Щоб не потрапили землі до не бажаних громадян України - в «чужі руки», які мають гроші і наважаться їх придбати, в проекті закону цю та інші ідеї підстраховано нормою, за якою переважне право віддано Держземагенству як державі...

І т.д., і т.п...

 
Дай Боже, щоб я помилявся…

 

 

Останнє оновлення на Неділя, 02 жовтня 2011 16:55
 
© 2024 kovaliv.kiev.ua. Всі права захищено.
© 2008 Копіювання тексту без вказання лінку на орігінал - заборенено!